Op de Hof der Wonderen draait het eigenlijk altijd om ontmoeting. Nieuwsgierig zijn naar de ander, zonder die ander te willen overtuigen. Je spiegelen aan soms verrassende opvattingen op het snijvlak van geloof cultuur en duurzaamheid. Meer weten? www.hofderwonderen.nl

We laten het niet alleen bij woorden. Dus zijn we van plan om opnieuw onze plek in te nemen om het kerkasiel in Kampen gaande te houden. Heb je daar ideeën over, aarzel niet die met ons te delen, dan kijken we wat we samen kunnen doen. Meer weten? www.kerkasielkampen.nl

Voor de maand mei hebben we twee avonden op de planning staan.

 

7 mei Filmavond ‘Conclave’

Vorige jaar kwam ‘Çonclave’ uit en een paar maanden geleden draaide deze veel geprezen film in het ZINiN theater. Voor wie hem niet gezien heeft of nog  een keer wil kijken, nu de actualiteit alle ogen op de Sixtijnse kapel richt, vertonen we hem nog eens op de Hof der Wonderen. De pausverkiezing is een bloedserieuze zaak, maar vaak ook een vuil politiek spel. Een progressief kamp en een conservatieve vleugel, geloofscrisis en ambitie. Ze strijden om de voorrang in een spannend verhaal vol wijze woorden en prachtige beelden die ogen als kunstwerken. We gaan het zien en we gaan het erover hebben.

Wees welkom vanaf 19.30 uur voor koffie of thee. Om 19.45 uur beginnen we en twee uur later praten we na bij een glas wijn, bier of fris.

26 mei Maaltijd met een verhaal

Hoe mogen, moeten, willen wij  leven? Wat staat ons te doen? Dit soort vragen bepaalt vaak het gesprek dat wij – vogels van diverse pluimage – aan tafel met elkaar voeren op iedere vierde maandag van de maand om 19.00 op de Hof der Wonderen in Marle.

Op maandag 26 mei serveren we weer een goede maaltijd met aandacht voor de ingrediënten en waar die vandaan komen. Tijdens die maaltijd wisselen we met elkaar van gedachten over wat ons bezighoudt, wat we zien en horen om ons heen, wat dat met ons doet en wat dat betekent voor onze manier van leven en geloven.

Als zo rond 21.00 uur de koffie op is, gaan we ieder ons weegs, zodat iedereen dinsdagsmorgens weer fris is.

Voor beide avonden geldt:

De Protestantse kerk in Nijverdal en Hellendoorn waardeert en ondersteunt onze activiteiten. Daarom vragen wij een bijdrage van slechts EUR 7,50.

Maximum aantal deelnemers: 15.

Opgeven: hofderwonderenmarle@gmail.com of 06 2091 0091

We zien ernaar uit jullie (weer) te ontmoeten.

Kootje Stronkhorst en Jan Verhoek

Hof der Wonderen Piksenweg 42 7447 SE Hellendoorn