Pastorale raden en sectie-indeling

De gemeente is verdeeld in drie pastorale raden, te weten noord, oost en zuid.
De grenzen van de raden zijn ingetekend op een topografische kaart en tevens vastgelegd door middel van een lijst van de straatnamen en postcodes die de grenzen van de raden aangeven.

De aanspreekpunten voor de Pastorale Raad Zuid:
Waarnemend predikant: Wolter Broekema, tel. 546110, ds.broekema@pgnijverdal.nl
secretariaat: Rieke Vliek-Holtvoort, secretariaat.zuid@pgnijverdal.nl

Samenstelling pastorale raad Zuid per 10 februari 2024

Waarnemend predikant: (max.10 uur)

Ds. W.Broekema             predikant                             ds.broekema@pgnijverdal.nl
Dille 9a                             7443 EA Nijverdal               0548-546110 of 06 18 33 72 84

Bestuurlijk ouderling: vacant

Administratie:         

Rieke Vliek-Holtvoort       secretariaat                         secretariaat.zuid@pgnijverdal.nl
Vondelstraat 34                  7442 WP Nijverdal             0548-612890 of 06 57 68 98 74

 

Coördinatoren en pastorale ouderlingen:

Marianne Hilberink- Hartgers      sectie 1                       mariannehilberink@pgnijverdal.nl (CP)
Spoelerstraat 37                         7442 AA Nijverdal         0548-612020 of 06 41 77 94 15

Joke Heuver-Kelder                       sectie 2                      jokeheuver@pgnijverdal.nl (ouderling)
Grotestraat 178b                        7443 BR Nijverdal         0548-611029 of 06 16 39 05 21

Dieneke van Hoegee-Wiegers    sectie 3                        dienekevanhoegee@hotmail.nl (CP)
Noetselerweg 81                        7441 CE Nijverdal         0548-623699 of 06 12 8128 45

Corrie Amelink-Kapteijn             sectie 4, 5                    corrieamelink@pgnijverdal.nl (CP)
C.Huygensstraat 26                    7442 XM Nijverdal       0548-615157 of 06 38 67 79 33

Johanna Eshuis-Engberts                                                 johannaeshuis@pgnijverdal.nl (CP)
Van Alphenstraat 69                  7442 TW Nijverdal        06 44 81 30 25

Joke van Weert-de Ruiter            sectie 6                       jokevanweert@pgnijverdal.nl (ouderling)
Keizersweg 33                            7441 BA Nijverdal         0548-620488 of 06 28 10 77 49                     

Alie ter Avest-Protzman             sectie 7                         alieteravest@pgnijverdal.nl (ouderling)
Da Costastraat 3                        7442 XC Nijverdal         0548-612077 of 06 48 65 36 85

Gerdinand Piksen                          sectie 8                      gerdinandpiksen@pgnijverdal.nl (ouderling)
Wolterskampweg 6                      7441 DT                       0548-614052 of 06 20 55 45 17

Mannie van Keulen-Stokvis         sectie 9                      mannievankeulen@pgnijverdal.nl (CP)
Const.Huygensstr.22                7442 XM Nijverdal        06 22 45 03 35

Henriette Kroeze-Beldman          sectie 10                    henriettekroeze@pgnijverdal.nl (CP)
Mensinkweg 34                           7442 TD Nijverdal       05486-619377 of 06 23 53 87 36

Hendrika Kreileman-Jansen        sectie 11                     hjkreileman@pgnijverdal.nl (ouderling)
Bonteweg 41-38                         7441 GM Nijverdal       06 44 88 58 36

 

Diaken:
Johan Schoppink, johanschoppink@pgnijverdal.nl
Wolterskampweg 47
7441 DS Nijverdal
0548-611380 of 06 43 56 73 39

Alie Pennings-Nissink, aliepennings@pgnijverdal.nl
Bote v.d.Walstraat 14
7441 DZ Nijverdal
06 25 08 49 53

 

Ouderlingen Pastorale team                                         

Dieuwke Kaspersma    relaties                    dieuwkekaspersma@pgnijverdal.nl
06 18 74 82 70

Job Morsink                 ziekte                        jobmorsink@pgnijverdal.nl
06 53 13 00 55

Annelies v.d.Vegt        rouw en verlies         anneliesvandervegt@pgnijverdal.nl 
06 12 82 35 86         

Ds. L. Jansen-Gort      ouderenpastor         ds.jansen-gort@pgnijverdal.nl
Wintergroen 19
7443 MK Nijverdal
06 40 16 89 68