We belijden en geloven dat

  • de toekomst van kerk en wereld en dus ook de toekomst van onze gemeente in Gods handen ligt,
  • we ons mogen vasthouden aan Jezus’ belofte dat Hij met ons is tot aan de voltooiing van de wereld en
  • de heilige Geest in ons midden werkt en ons wil inspireren.

Dit voorkomt krampachtigheid en leert ons afhankelijk te zijn van God. Biddend om Gods zegen en om de komst van zijn koninkrijk zien wij als gemeente de toekomst met vertrouwen tegemoet.

 

Missie (wie zijn we, waar staan we voor?)

De Protestantse Gemeente Nijverdal (PGN) wil een gemeente zijn voor alle generaties, die belijdt dat Jezus de Christus is, Gods Zoon, de gekruisigde en opgestane Heer, onze Verlosser. Hem willen wij volgen in ons spreken en handelen, in heel ons doen en laten.

 

Visie (wat willen we, waar gaan we naar toe?)

De PGN wil een open en veelkleurige geloofsgemeenschap zijn, verenigd rond het Woord van God, dat werkelijkheid geworden is in Jezus Christus. Door dat levende Woord zijn we geraakt, in beweging gezet en zoeken we naar wegen om geloof en samenleven met elkaar te verbinden en in onze tijd relevant en aansprekend te maken. Voor onszelf en voor anderen.

 

Dit is uitgewerkt in ons beleidsplan 2025-2028.

Beleidsplan 2025-2028 PGN d.d. 23 januari 2025