Pastorale raden en sectie-indeling

De gemeente is verdeeld in drie pastorale raden, te weten noord, oost en zuid.
De grenzen van de raden zijn ingetekend op een topografische kaart en tevens vastgelegd door middel van een lijst van de straatnamen en postcodes die de grenzen van de raden aangeven.

De aanspreekpunten voor de Pastorale Raad Zuid zijn:

Predikant:      ds. Wil Kaljouw,          Noetselerweg 55,                           tel. 612595
Secretariaat: Corrie Amelink,           Constantijn Huygensstraat 26,     tel: 615157

De aanspreekpunten voor de sectieteams zijn:

Sectie 1
Bentertsweg, Bote v.d.Walstraat, H.A.Hartholtstraat, Holterweg 2 t/m 80 en 1 t/m 71 (tot Noetselerweg), Seelandstraat, Smidsweg 57 t/m 97 en 72 t/ 110 (tussen Molenweg en Rijssensestraat), Wolterskampweg

Coördinator: Marianne Hilberink,    Spoelerstraat 37,  tel: 612020
Diaken:          Henk Minkjan,              Lage Esweg 92,  tel: 618079

Sectie 2
Bremweg, Brilsweg, Ericaweg 1 t/m 13 en 2 t/m 24 (tot Noetselerweg), Korenweg, Rijssensestraat 98 t/m 225 (tussen Smidsweg en rotonde Noetselerbergweg), Schansertweg, Van Alphenstraat, Veldkampsweg, Veldsweg

Ouderling:  Joke Heuver,        Grotestraat 178b,  tel: 611029
Diaken:       Johan Schoppink, Wolterskampweg 47, tel: 611380

Sectie 3
Ericaweg 15 t/m 48 (van Noetselerweg tot Noetselerbergweg), Grondmanserve, Holterweg 73 t/m 105 en 82 t/m 116 (vanaf Noetselerweg zuidwaarts), Kozakkenveld, Noetselerbergweg, Noetselerweg, Samuelstraat, ’t Capittelgoed

Coördinator: Dieneke van Hoegee,                 Noetselerweg 81,        tel: 623699
Diaken:           Hennie en Gerrit Mengerink,    J.Perkstraat 29            tel: 610602

Sectie 4
Albert Verwey, Bergleidingweg 1 t/m 64 (tot rotonde Rijssensestraat), Brederodestraat, Jacob Catsstraat, Potgieterstraat, Vondelstraat

Coördinator:
Corrie Amelink,              Const. Huygensstraat 26, tel: 615157
Johanna Eshuis,             Bilderdijkstraat 23,            tel: 610253
Diaken:
Jan Ehrenhard,              Henri Dunantplein 50             tel: 625095

Sectie 5
Const.Huygensstraat, De Genestetstraat, Jan Luykenstraat, PC Boutensstraat, Portlandweg, Roemer Visscherstraat, Staringstraat, Ten Katestraat

Coördinator:
Corrie Amelink,               Const. Huygensstraat 26,   tel: 615157
Johanna Eshuis,              Bilderdijkstraat 23,              tel: 610253
Diaken:
Herma Gottemaker       Saesbrinckserve 8              tel: 0638155484

Sectie 6
J.Perkstraat, PC Stamstraat, Rijssensestraat 148 t/m 282 en 227 t/m 403 (vanaf rotonde Noetselerbergweg richting Rijssen), Willem Kloosstraat, Notter: Klokkendijk, Zuna: Dennenweg, Molendijk, Provincialeweg Zuna, Smalendijk

Ouderling:    Joke van Weert         Keizersweg 33             tel: 620488
Diaken:         Elze de Groot,          Lentzinckserve 14,       tel: 616733

Sectie 7
Bilderdijkstraat, Da Costastraat, Helmersstraat, Nicolaas Beetsstraat 21 t/m 55 en 12 t/m 36 (van Portlandweg tot Vondelstraat), PC Hooftstraat, Reviusstraat

Ouderling,      Alie ter Avest,        Da Costastraat 3,      tel: 612077
Diaken:           Elze de Groot,       Lentzinckserve 14,    tel: 616733

Sectie 8
Hexelerweg, Koeveenweg, Koningsweg, Lage Esweg, Ligtenbergerweg, Twistveldweg

Diaken:      Diny Middelesch                              Lage Esweg 86                  616856
Ouderling: Gerdinand Piksen                           Wolterskampweg 6             614052

Sectie 9
Arend Stegemanweg, Bergleidingweg 66 t/m 120 (vanaf rotonde tot Holterweg), Corn.Kuyperweg, De Croese, Ericaweg 35 t/m 55 en 54 t/m 98 (tussen Noetselerbergweg en Holterweg), Keizersweg, Lentzinckserve, Saesbrinkserve, Slotmansweg, Tiesselinckserve, Van Ittersumweg

Coördinator:    Mannie van Keulen,    Const. Huygensstraat 22,  tel: 06 22450335
Diaken:             Tootje Melenboer,       Bergleidingweg 38,           tel: 617364

Sectie 10
Banninksweg, Frans Halsstraat, Gerard Doustraat, Jan Steenstraat, Mensinkweg 1 t/m 55 en 2 t/m 38 (tussen Rijssensestraat en Godfried Bomansstraat), Nicolaas Beetsstraat 1 t/m 19 en 2 t/m 10 (tot Portlandweg), Paulus Potterstraat, Pieter de Hooghstraat, Rembrandtplein, Tollensstraat, Van Ostadestraat, Van Ruysdaelstraat

Coördinator:  Hendrika Kreileman                        Bonteweg 41-38                614607
Diaken:          Gerrit en Hennie Mengerink           J.Perkstraat 29                  610602

Sectie 11
Bonteweg, Duivenbreeweg

Coördinator: Ada Smit,               Lentzinckserve 24, tel: 614593
Diaken:         Tootje Melenboer, Bergleidingweg 38, tel: 617364